29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

U19 | Dorostenci si vezou z Říčan cenný bod

Starší dorostenci si dnes připsali cennou remízu na hřišti FK Říčany. V zápase plném zvratů urvali bod za remízu 4:4.

Do zápasu hostouňští dorostenci nevkročili nejlépe a již od 4. minuty prohrávali. O pár minut později mohli Říčanští skóre zvýšit, ale ve vyložené šanci selhali, a tak se potvrdilo staré pravidlo „nedáš-dostaneš“. V 10. minutě vyrovnal Mikeš. V dalším průběhu prvního poločasu se hra vyrovnala, ale o poslední slovo si krátce přestávkou řekli opět domácí a zvýšili na 2:1.

Na začátku druhého poločasu klesly hostouňské akcie ještě níž. V 49. minutě zvýšili domácí skóre na rozdíl dvou branek. Hostouňští se však nevzdali a o pár chvil později využili slabší chvilky Říčanských. Během 5 minut dokázali vývoj utkání třemi brankami senzačně otočit. Druhou a třetí brankou v utkání završil hattrick Mikeš a obrat dokonal Křižka. Domácí sice dokázali vyrovnat, ale i tak si Hostouňští odvezli z hřiště favorita velmi cenou remízu.

FK Říčany vs. Sokol Hostouň 4:4 (2:1)

Sestava: Větrovec - Hlaváček, Balej, Bříza, Krejsa - Čečetka (66. Frýdl), Křižka, Študent, Kratochvíl (72. Dlouhý) - Jansa, Mikeš | Máj, Pechar, Šajban, Kočovský, Formánek

Branky: 10., 57. a 59. Mikeš, 62. Křižka

Žluté karty: Bříza, Křižka, Jansa, Kratochvíl

Rozhodčí: Stumpf Jaroslav - Polák Ivo, Hanák Leoš

Autor: Lukáš Horníček | Fotografie: Zuzana Šůsová