28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U19 | Dorostenci si spravili chuť na Tatranu Rakovník

Starší dorostenci v dohrávce 6. kola porazili v Lidicích Tatran Rakovník vysoko 5:1. V utkání se zaskvěl hattrickem Kratochvíl. Další dvě branky přidal Kočovský.

Vítězství se však nerodilo lehce. Do zápasu sice vstoupili Hostouňští na výbornou a již v 6. minutě se radovali z branky Kratochvíla. Bohužel v dalším průběhu úvodního poločasu nechali připomenout hru z posledního zápasu v Berouně. Nepřesná kombinace a šetření hráčů krokem mělo na svědomí, že hra příliš krásy nepobrala. Ani soupeř toho moc nepřevedl, ale nakonec se dočkal vyrovnání, když se špatně zorientoval ve vápně Bříza a srazil si míč do vlastní sítě.

Po citlivé poločasové domluvě, vlastní trenérům Nachtigala a Vycpálka, vstoupili do druhé půle hráči Sokola přeci jen ve svižnějším tempu, z čehož pramenila druhá branka v síti Tatranu. A na svědomí ji měl opět Kratochvíl. Razítko na tříbodový zisk dal v 73. minutě Kočovský. Zlomený soupeř už pouze v závěrečných minutách přihlížel, jak Kratochvíl završuje hattrick a Kočovský upravuje druhou brankou na konečných 5:1.

Sokol Hostouň vs. TJ Tatran Rakovník 5:1 (1:1)

Sestava: Větrovec - Frýdl, Bříza (75. Balej), Švejda, Černý (78. Kopuletý) - Coufal, Nachtigal (65. Pešek), Študent (80. Nowak), Kratochvíl (80. Drahota) - Mikeš (46. Kočovský), Linhart (55. Rohla)

Branky: 6., 48. a 74. Kratochvíl, 73. a 76. Kočovský - 26. Bříza (vlastní)