28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U19 | Dorostenci si připsali skalp ex-divizního Mělníku

Starší dorostenci dnes potvrdili jarní formu a FC Mělník porazili 4:2. V prvním poločase se prosadil Jansa a Kratochvíl. V druhé části hry přidal dvě branky Mikeš, které ho posunuly do čela tabulky střelců Krajského přeboru.

Dorostenci vstoupili do utkání s Mělníkem aktivně a po šesti minutách hry byli odměněni vedoucí brankou Jansy. O deset minut později byl další důvod k radosti. Bříza našel přesným pasem Kratochvíla, který se v zakončení zachoval chladnokrevně a nedal brankáři hostů šanci - 2:0. Dominanci Hostouně narušila až 39. minuta, kdy Mělník z nenápadné akce snížil. Snížení hosty nakoplo a přebrali iniciativu na hřišti. Jejich úsilí vygradovalo v 60. minutě ve vyrovnávající branku. Hostouňským se však povedla nejlepší možná odpověď. Hned po rozehrání si vzali vedení zpět brankou Mikeše. Ten se v závěru prosadil ještě jednou a dal tak razítko na tříbodový zisk.

Sokol Hostouň vs. FC Mělník 4:2 (2:1)

Sestava: Větrovec - Frýdl (53. Čečetka), Dědeček, Bříza (46. Švejda), Pechar - Kratochvíl, Študent (86. Pešek), Krejsa, Hlaváček - Jansa, Mikeš (86. Feko)

Branky: 6. Jansa, 16. Kratochvíl, 61. a 85. Mikeš - 39. a 60. Šimůnek

Žluté karty: Jansa. Študent

Rozhodčí: Sandev Patrik - Ježek Ondřej, Zíka Jan

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová