U19 | Dorostenci si odvezli z Jílového třetí místo

A dorost své působení v zimní lize uzavřel vítězstvím na týmem TJ Sokol Teplýšovice a z Jílového si odváží třetí místo.

Dorostenci šli od začátku jasně za svým cílem a soupeři v první půli balon příliš nepůjčovali. Oproti posledním zápasům naši hráči přidali k dobrému pohybu i přesnou souhru, takže chvílemi se Teplýšovice měly v obraně hodně co ohánět. První branku vstřelil Bříza, když dokázal uplatnit svůj důraz ve vápně. Druhou pak zařídil Fanta z pokutového kopu. Jedinou vadou na kráse po první poločase tak bylo, že vedení bylo „pouze“ o dvě branky.

Do druhé půle dorostenci vstoupili trochu vlažněji a soupeři dovolili pár výpadů na naší polovinu. Většina však skončila u pozorné obrany, anebo se jednalo o symbolické ohrožení naší brány. Poslední naději Teplýšovickým na zvrat vzal opět Fanta, který se tentokrát dokázal prosadit hlavou. Do konce zápasu ještě přidali po brance Fanta, Bříza a Čečetka. Skóre se tak zastavilo na konečných 6:0 a pohár za třetí místo po právu směřuje do Hostouně.

Konečné třetí místo, vzhledem ke kvalitě soupeřů a našim výkonům na turnaji, je zcela oprávněné. Soupeři na prvních dvou místech (Králův Dvůr a FC Jílové) prokázali zkušenosti z krajského přeboru a ve vzájemných utkání nám příliš šancí nedali. Dnešní soupeř nás sice dokázal obrat o dva body ve skupině, ale z pohledu obou utkání, zaslouženě skončil za námi.

Sokol Hostouň vs. TJ Sokol Teplýšovice 6:0 (2:0)

Sestava: Kučera - Pechar (Mezei), Dědeček, Fanta, Máj - Richter (Nachtigal), Kameš, Jansa, Kratochvíl (Kočovský) - Bříza, Čečetka

Branky: 3x Fanta, 2x Bříza, Čečetka

Hráč utkání: Marek Dědeček (vybírá realizační tým soupeře)

Fotogalerie: >>>>>