U19 | Dorostenci se na úvod přípravy představí v německém Heidenau

V pondělí 14. 1. hráči staršího dorostu zahájí přípravu na jarní část sezóny prvním tréninkem. O pár dní později je již čeká první herní test. Na halovém turnaji v Heidenau změří síly s týmy převážně z německé spolkové země Sasko. Kromě Hostouně se turnaje zúčastní i další český zástupce FK Ústí nad Labem.

Gafika: Lukáš Horníček

Před dvěma lety si hostouňští dorostenci vyzkoušeli mezinárodní konfrontaci s italskými a dánskými celky na turnaji Prague Spring Cup. Na úvod letošního roku pro změnu změří síly s německými celky v saském Heidenau. Ve skupině narazí SV Loschwitz, FV Dresden 06, FV Ottendorf-Okrilla 05 a FC Blau-Weiß Leipzig. Ve druhé skupině se utkají domácí Heidenauer SV, FK Ústí nad Labem, SV Sachsenwerk DD, Radebeuler BC, Post Germania Bautzen a TSV Reinhardtsgrimma. Turnaj je naplánován na sobotní odpoledne 19. 1. 2019. První zápasy začínají v 15:30.

Skupina A

SV Loschwitz