U19 | Dorostenci se na soustředění utkali s Juniorem

Dorostenci se včera vrátili z týdenního soustředění, na kterém sehráli přípravné utkání s mužstvem FK Junior Strakonice.

FK Junior Strakonice vs. Sokol Hostouň 4:2 (1:0)

Sestava - 1. poločas: Kmošťák - Pechar, Balej, Švejda, Krejsa - Bříza, Študent, Jansa, Ďurčanský - Dlouhý, Kratochvíl

Sestava - 2. poločas: Větrovec - Krejsa (80.Kmošťák), Pechar, Balej, Máj - Ďurčanský (75.Kopuletý), Študent, Jansa, Mikeš - Čečetka, Kratochvíl

Branky: 58. Čečetka, 65. Mikeš

Hodnocení zápasu (Lukáš Nachtigal - asistent trenéra):

Na soustředění jsme sehráli přípravné utkání s divizním Juniorem Strakonice. Do zápasu jsme vstoupili unaveni po náročných třech dnech, kde kluci trénovali 4x denně. Ze začátku zápasu nám dělali problém posuny a presink, který jsme se učili, ale v postupem času už nám vše vycházelo a plnili jsme dané úkoly. I přesto, že jsme v poločase prohrávali, musíme kluky pochválit za předvedený výkon, kluci pracovali dobře, snažili se kombinovat a hrát pohledný fotbal.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se změnami v sestavě, ale přesto jsme hráli pořád stejně. Dokázali jsme vyrovnat Čečetkou, který po brejku z rohu se krásně ve vápně uvolnil a vyrovnal stav zápasu. O několik minut později skvělým presikem jsme získali míč a Mikeš vedoucí gól zápasu a otočil výsledek. Kluci dokonce zápasu hráli velmi dobře, ale posledních 10 minut už nestačili fyzicky na soupeře ze Strakonic. Junior otočil stav zápasu na 4:2 v posledních 5 minutách.

Po kondičně náročném zápasu kluci zaslouží obrovskou pochvalu.