4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

U19 | Dorostenci proti lídrovi neuspěli

Dorostence v dnešním utkání čekal soupeř z kategorie papírově nejtěžších. Na umělé trávě v Rynholci přivítali Baník Švermov, který má suverénní náskok v tabulce a soutěží zatím kráčí bez porážky.

Do zápasu dorostenci vstoupili aktivně a na hřišti byli dominantnějším mužstvem. Bohužel soupeř dokázal využít první vážnější akci, která naši aktivitu zchladila. Do poločasu soupeř přidal z dvou ojedinělých akcí další dvě branky a zdálo se být po zápase. Začátkem druhého poločasu sice vzkřísila naději na body brzká branka Filipa Břízy, ale bezchybná obrana Švermova si dokázala náskok pohlídat.

„V zápase jsme rozhodně nebyli horším mužstvem. Ale stejně jako v předchozím vzájemném utkání, jsme nedokázali najít recept na pevnou a minimálně chybující obranu Švermova,“ řekl k utkání vedoucí mužstva Lukáš Horníček.

Sokol Hostouň vs. TJ Baník Švermov 1:3 (0:3)

Sestava: Atilla Özer - Pechar (26. Máj, 71. Krajsa), Dědeček, Fanta, Frýdl - Študent (56. Kočovský), Kameš, Jansa, Bříza (81. Nachtigal) - Čečetka (28. Kratochvíl), Mikeš

Branky: 56. Bříza

Žluté karty: Dědeček, Fanta, Nachtigal

Rozhodčí: Bajer Jiří