28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U19 | Dorostenci prohráli v Rynholci s Jesenicí

Ani napodruhé Hostouňští nenašli recept na nováčka Krajského přeboru. S mužstvem Slavia Jesenice prohráli 0:2.

Se Slavií Jesenice změřili síly dorostenci již podruhé během podzimní části aktuálního ročníku. První utkání, které se odehrálo v samotném úvodu soutěže, nabídlo neskutečnou přestřelku, když o vedení 6:4 Hostouňští přišli v divokém závěru utkání a nakonec prohráli 6:8.

Sobotní vzájemné utkání už tolik bohaté na branky nebylo. O poločase dokonce svítil na světelné tabuli v Rynholci stav utkání 0:0, když obě mužstva předvedla kvalitní a koncentrovaný výkon, ale bez gólového vyústění. To se změnilo až ve druhém poločase. Bohužel pro zelenobílé ve prospěch Slavie. V 59. minutě se nejprve prosadil Novotný a na konečných 0:2 upravil výsledek v 65. minutě Neumann.

V příštím kole zajíždí dorostenci na půdu nedalekého Švermova. Zápas má naplánován výkop na neděli 3. 11. (10:15).

Sokol Hostouň vs. SK Slavia Jesenice 0:2 (0:2)

Sestava: Plecitý (81. Štýbr) - Kopuletý (46. Kočovský), Bříza, Frýdl, Černý, Kratochvíl (79. Rohla), Balej, Švejda, Nachtigal (70. Pešek), Študent, Mikeš (62. Linhart)

Branky: 59. Novotný, 65. Neumann

Žluté karty: Študent

Autor: Lukáš Horníček