U19 | Dorostenci prohráli se Švermovem

Starší dorostenci po prohře s Jesenicí padli i s dalším nováčkem Krajského přeboru ze Švermova.

I ve druhém letošním zápase byli starší dorostenci dominantnějším mužstvem a převážnou část prvního poločase soupeři příliš míč nepůjčovali. Bohužel z kraje sezóny trápí hráče slabá produktivita a velký počet individuálních chyb v obranné činnosti, což mělo za důsledek překvapivé poločasové vedení Švermova 3:1. Druhý poločas ovlivnila dvě těžká zranění našich borců. Pavel Kočovský si z jednoho ze soubojů odnesl těžký otřes mozku a Filipu Břízovi byla dokonce přivolána sanitka pro podezření na „prasklý“ nadočnicový oblouk. Oběma přejeme brzké uzdravení!

Baník Švermov vs. Sokol Hostouň 5:1 (3:1)

Sestava: Plecitý - Balej (46. Větrovec), Bříza (78. Dvořák), Nowak (46. Inneman), Černý - Kratochvíl, Švejda, Nachtigal (67. Pešek), Študent, Frýdl - Kočovský

Branky: 37. a 44. Nistor, 43., 81. a 85. Vaněk - 41. Frýdl

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová