U19 | Dorostenci prohráli s Pšovkou

Dorostence, tři dny po víkendovém turnaji Prague Spring Cup, čekal návrat k zápasům Krajského přeboru. V rámci dohrávky prvního jarního kola zajížděli do Mělníka, kde se utkali s místní Pšovkou.

V prvním poločase se Hostouňští dlouho nedokázali vyrovnat s hrou soupeře a ve 20. minutě prohrávali již o dvě branky. V závěru poločasu sice dokázal snížit Mikeš, ale domácí si vzali dvoubrankový náskok zpět minutu před přestávkou zásluhou Škrabala.

V druhé půli se hrálo více „po zemi“, což Hostouňským vyhovovalo o poznání víc. Branky však dále dávali pouze hráči Pšovky. V 60. minutě se prosadil podruhé v utkání Brůža a v 78. minutě přidal pátou branku domácích Holeček. Hostouňští v závěru pouze korigovali výsledek brankou Mikeše. Ten v sezóně zaznamenal již 23 přesných zásahů a v tabulce střelců Krajského přeboru mu patří třetí příčka.

Hodnocení trenéra (Zdeněk Nachtigal):

První poločas z naší strany nebyl dobrý. Soupeř využíval často dlouhých nákopů za obranu, což úplně není náš šálek kávy. Druhý poločas už se hrál více po zemi a naše hra šla o sto procent nahoru.

FK Pšovka Mělník vs. Sokol Hostouň 5:2 (3:1)

Sestava: Větrovec - Pechar (56. Feko), Bříza, Dědeček, Krejsa (50. Frýdl) - Kratochvíl (61. Pešek), Študent, Švejda (72. Kočovský), Hlaváček (78. Balej) - Mikeš (82. Nachtigal), Jansa

Branky: 7. a 60. Brůža, 19. Rypka, 43. Škrabal, 78. Holeček - 41. a 82. Mikeš