U19 | Dorostenci prohráli s Motorletem

Starší dorostenci završili nabitý víkendový program nedělním zápasem zimní ligy proti Motorletu Praha. Na půdě lídra České ligy dorostu nezvládli první poločas a nakonec padli 1:4.

Dorostenci se vrátili ze sobotního turnaje v německém Heidenau v noci ze soboty na neděli, vyspali se pár hodin, …a už spěchali k další prestižní bitvě. V rámci zimní ligy se střetli s lídrem České ligy dorostu (U16) FK Motorletem Praha. V mínusových teplotách se zahřáli rychleji domácí a brzo vedli o dvě branky. Hostouňští si sice vypracovali několik nadějných šancí, ale všechny zastavila branková konstrukce. To soupeř měl přesnější mušku a v prvním poločase vstřelil další dvě branky. Poločasový účet pouze zkorigoval střelec víkendu Mikeš, který zužitkoval přesný pas Jansy. Druhý poločas už vymrzlým divákům žádnou branku nenabídl, a tak si zasloužené tři body připsali domácí.

FK Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň 4:1 (4:1)

Sestava: Hrnčíř (Větrovec) - Krejsa, Balej, Bříza, Hlaváček - Čečetka, Švejda, Študent, Pešek - Jansa, Mikeš (Nachtigal, Máj)

Branky: Mikeš