U19 | Dorostenci prohráli s ligovým Meteorem

Starší dorostenci v prvním přípravném utkání podlehli prvoligovému Meteoru 1:6. Jedinou branku Hostouně vstřelil ve druhém poločase Drahota.

V úvodním přípravném utkání v rámci zimní přípravy narazili Hostouňští na zástupce nejvyšší dorostenecké soutěže FK Meteor Praha. Soupeř prokázal své kvality především v úvodu utkání, kdy dokázal potrestat každé zaváhání našeho dorostu a brzo se dostal do vedení o tři branky. V druhé části úvodního poločasu se Hostouňští přeci jen osmělili a několikrát nebezpečně ohrozili brankáře Meteoru. Žádná ze střel si však cestu do branky nenašla.

Branky se nakonec Hostouňští dočkali krátce po přestávce. Špatný odkop brankáře domácích dokázal využít Drahota ke snížení na 1:3. Drama však zkušený soupeř odmítl o pár minut později, kdy si vzal tříbrankové vedení zpátky. Další průběh hry přeci jen ovlivnila početná střídání na obou stranách a již tolik krásy utkání nepřineslo. V samotném závěru utkání kosmeticky upravil výsledek Meteor dalšími dvěma brankami na konečných 6:1.

Další přípravné utkání sehrají starší dorostenci příští sobotu proti diviznímu ABC Braník (15:15, Braník).

FK Meteor Praha vs. Sokol Hostouň 6:1 (3:0)

Sestava: Větrovec - Kopuletý, Švejda, Frýdl, Černý, Civín, Nachtigal, Coufal, Inneman, Vojcickyj, Kupčík, Linhart, Rohla, Drahota

Branky: 54. Drahota

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová