4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

U19 | Dorostenci prohráli s ligovým Meteorem

Starší dorostenci mají za sebou další atraktivní zápas. V rámci zimní ligy se utkali s ligovým mužstvem FK Meteor Praha.

V prvním poločase se dlouho hra odehrávala ve středu hřiště a do šancí se obě mužstva dostávala spíše sporadicky. I přes vyrovnaný průběh si nakonec připsali poločasové vedení 2:0 hráči z pražské Libně, když dvakrát udeřili z rychlých protiútoků. Ani druhý poločas příliš fotbalové krásy nepřinesl. A když Meteor navýšil skóre na tříbrankový rozdíl, bylo prakticky po zápase. V dalším průběhu nás několikrát zachránil od většího přídělu výborně chytající Plecitý. Kromě výkonu gólmana stojí také za zmínku návrat Marka Dědečka na hřiště, který si připsal prvních pár minut po devítiměsíční absenci zaviněné těžkým zraněním.

FK Meteor Praha U17 vs. Sokol Hostouň 3:0 (2:0)

Sestava: Plecitý - Krejsa, Balej, Švejda, Hlaváček - Kratochvíl, Frýdl, Študent, Čečetka - Jansa, Mikeš (Nachtigal, Kočovský, Dlouhý, Pešek, Máj, Dědeček)