U19 | Dorostenci prohráli s divizním Unionem Vršovice

Starší dorostenci i ve čtvrtém přípravném utkání narazili na soupeře z vyšší soutěže a ani tentokrát na něj nedokázali vyzrát. S třetím celkem v divizní skupině C Unionem Vršovice prohráli 2:5.

Od úvodních minut nic nenasvědčovalo tomu, že se střetly týmy z rozdílných soutěží. Po celý první poločas byla hra vyrovnaná. I co se týká velkých brankových příležitostí, se obě mužstva spravedlivě podělila. Bohužel pro Hostouňské s tím rozdílem, že Vršovičtí dokázali své šance proměnit. Zelenobílí nikoliv.

Ve druhém poločase už zápas tolik krásy nepobral. I vlivem ubývajících sil kupily týmy chybu na chybě a několikrát si trestuhodně vzájemně nabídly šanci ke skórování. Ke dvěma brankám z první půle, přidali hráči Unionu nakonec další tři. Hostouňští v závěru pouze korigovali výsledek dvěma brankami Kratochvíla.

„Zápas jsme si bohužel prohráli sami nepřesnostmi ve hře a neproměněnými šancemi. Taky nás sužovala marodka a absence kvůli maturitnímu plesu předchozí den,“ zhodnotil pro hostouňský web trenér Zdeněk Nachtigal.

Sokol Hostouň vs. SK Union Vršovice 2:5 (0:2)

Sestava: Větrovec - Kočovský, Švejda, Frýdl, Černý - Coufal, Študent, Nachtigal, Kratochvíl - Linhart, Balej

Branky: 2x Kratochvíl

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová