U19 | Dorostenci přejeli divizní Pragovku

Starší dorostenci v posledním přípravném utkání před novou sezonou zdolali divizní výběr TJ Praga Praha 5:2.

Utkání pohledem trenéra Zdeňka Nachtigala:

V sobotu s námi sehrála přátelské utkání divizní Praga Praha. Kluci se snažili od první minuty hrát to, co jsme si řekli v kabině. I díky tomu jsme vstřelili úvodní branku v 5. minutě, kdy se po rohu Nachtigala prosadil Frýdl. Druhá branka přišla po krásné akci, kterou založil na pravé straně Civín a zakončoval Kočovský. Bohužel jsme během prvního poločasu polevili a nechali soupeře vyrovnat. V samém závěru prvního poločasu si však vzali kluci dvoubrankové vedení zpět. Nejprve se po krásné akci Innemana prosadil Rohla. Krátce po rozehrávce soupeře ze středového kruhu dorostenci vybojovali míč a posunuli ho k levé straně pokutového území, kde byl faulován Kočovský. Z následného trestného kopu Nachtigala se trefil Bříza a upravil tak poločasové skóre na 4:2.

Po přestávce v prostřídané sestavě dorostenci Hostouně pečetili vítězství pátou brankou, když na půlce vybojoval balon Linhart a své sólo korunoval brankou. I když jsme porazili divizní tým, tak s hrou nejsem moc spokojen. Kluci z celkového pohledu utkání neplnili to, co měli. Na tom budeme pracovat v dalším tréninkové bloku.

Příští týden mají dorostenci na programu první kolo Krajského přeboru. V sobotu 22. 8. 2020 (10:15) přivítají Baník Švermov.

Sokol Hostouň vs. TJ Praga Praha 5:2 (4:2)

Sestava: Štýbr - Maxant, Kopuletý, Bříza, Černý (Vojcickyj) - Kočovský (Linhart), Nachtigal (Kolak), Frýdl, Civín (Volf) - Inneman, Rohla

Branka (asistence): Frýdl (Nachtigal), Kočovský (Civín), Rohla (Inneman), Bříza (Nachtigal), Linhart

Autor: Zdeněk Nachtigal, Lukáš Horníček