28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U19 | Dorostenci oslavili třetí vítězství v řadě

Starší dorostenci si v neděli připsali vysokou výhru 6:1 na půdě FK Lety a po nevydařeném vstupu do sezóny si připsali třetí vítězství v řadě.

Pro vítězství si Hostouňští šli přesvědčivě od prvních minut. Zásluhou Nachtigala a Švejdy vedli již od 11. minuty o dvě branky. A když dal krátce před pauzou třetí branku Hostouně Mikeš, bylo prakticky o dělbě bodů rozhodnuto. Na začátku druhého poločasu sice domácí snížili, ale z jejich strany to v zápase bylo vše. Naopak Hostouňští si v poslední dvacetiminutovce zastříleli a zatížili konto Let dalšími třemi brankami. Mezi střelce se zapsali Kočovský, Kratochvíl a Balej.

FK Lety vs. Sokol Hostouň 1:6 (0:3)

Sestava: Plecitý - Kopuletý (55. Balej), Frýdl, Švejda, Černý - Kratochvíl, Študent, Nachtigal (68. Pešek), Coufal (74. Drahota) - Linhart (50. Kočovský), Mikeš

Branky: 48. Vrátný - 9. Nachtigal, 11. Švejda, 40. Mikeš, 72. Kočovský, 77. Kratochvíl, 84. Balej

Žluté karty: Vrátný, Krtek - Černý, Študent

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová