U19 | Dorostenci nedotáhli slibně rozehraný zápas

Dorostenci přepsali další milník hostouňského fotbalu. Poprvé v novodobé historii zasáhli do čtvrté nejvyšší dorostenecké soutěže.

Na úvod soutěže se los s Hostouní „nemazlil“. K prvnímu zápasu zajížděli Hostouňští na hřiště mužstva SK Slaný. Z pozice papírového outsidera dorostenci však nezklamali a na hřišti tradičního účastníka krajského přeboru dokonce vedli po 40 minutách 2:0. Domácí však využili zkušeností z této soutěže a výsledek na přelomu poločasů otočili ve svůj prospěch. V závěru se Hostouňští pokusili o vyrovnání, ale soupeř si již vítězství pohlídal.

SK Slaný vs. Sokol Hostouň 3:2 (2:2)

Sestava: Větrovec - Bříza, Švejda (90. Kmošťák), Pechar (86. Dlouhý), Krejsa - Mikeš (75. Máj), Křižka, Jansa, Ďurčanský (63. Frýdl) - Kratochvíl, Čečetka | Kočovský

Branky: 21. Kratochvíl, 39. Čečetka

Žluté karty: Křižka, Jansa

Rozhodčí: Ježek Ondřej - Sandev Viktor, Vokoun Daniel