U19 | Dorostenci nasázeli Povltavské akademii sedmičku

Starší dorostenci pokračují na vítězné vlně. V dohrávce 22. kola zvítězili nad Povltavskou fotbalovou akademií 7:1. Čtyři branky si připsal nejlepší střelec soutěže Mikuláš Mikeš.

Kdo bude pánem na hřišti ukázaly hned úvodní minuty zápasu. Na branku Povltavské se valil jeden útok za druhým. Vedení Hostouňských po čtvrtině hry o dvě branky bylo pro hosty ještě milosrdné. Několikrát chybělo přesnější zakončení a ve třech případech zastavila střelu tyčka. V závěru poločasu dorostenci přeci jen povolili a soupeř z první střely na bránu dokázal snížit.

V úvodu druhého poločasu soupeř sice ucítil naději na vyrovnání, ale tu utnul třetí brankou v zápase Mikeš. Od té doby bylo na hřišti zase jedno mužstvo. Hostouňští dokázali zasadit soupeři těžké KO a přidali další čtyři branky.

Sokol Hostouň vs. Povltavská FA 7:1 (2:1)

Sestava: Větrovec - Frýdl (46. Dlouhý), Dědeček, Krejsa, Hlaváček (46. Pechar) - Kratochvíl (71. Feko), Študent (76. Nachtigal), Jansa (79. Máj), Pešek (64. Švejda) - Čečetka (57. Kočovský), Mikeš

Branky: 2., 23., 59. a 76. Mikeš, 73. Švejda, 78. Jansa, 82. Kočovský

Žluté karty: Jansa

Rozhodčí: Pagáč Tomáš - Jeřábek Michal, Absolín Vojtěch

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová