28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U19 | Dorostenci derby zvládli

Starší dorostenci v neděli zvládli souboj na půdě nedalekého Červeného Újezdu a vyhráli 3:1. Skóre otevřel Jansa, další dvě branky přidal Mikeš.

Dorostenci byli od úvodních minut lepším mužstvem a domácím míč příliš nepůjčovali. Převahu dokázali zúročit v 17. minutě, kdy se prosadil Jansa. Uběhlo pár minut a Hostouňští se radovali podruhé. Tentokrát si branku připsal Mikeš. Ve 28. minutě sice soupeř snížil z penalty, ale dvoubrankové vedení vrátil dorostencům hlavičkou opět Mikeš. Druhý poločas nabídl několik nápaditých útočných výpadů Hostouňských. Žádný z nich už ale gólovou radost nepřinesl. I tak si dorostenci Hostouně došli k jasnému vítězství.

TJ Sokol Červený Újezd vs. Sokol Hostouň 1:3 (1:3)

Sestava: Plecitý - Krejsa, Dědeček, Bříza, Hlaváček - Čečetka (77. Feko), Študent, Švejda, Kratochvíl - Jansa, Mikeš (68. Pechar)

Branky: 17. Jansa, 24. a 37. Mikeš