U19 | Cábelíci utnuli dorostencům sérii šesti zápasů bez prohry

Starší dorostenci v neděli zavítali na půdu druhého celku tabulky. S mužstvem z Králova Dvora, i přes vyrovnanou partii, nakonec prohráli 2:6.

Celý zápas ovlivnily špatné začátky obou poločasů. V první části hry Hostouňští inkasovali, po hrubých individuálních chybách, již ve 4. minutě. Rychlá branka je však nesrazila a hnali se za vyrovnáním. Toho se nakonec dočkali osm minut před přestávkou zásluhou Mikeše. Druhý poločas začal stejně jako ten první. Po našem nedůrazu před vápnem se domácí prosadili již po dvou minutách hry brankou Vlasáka. Ten se prosadil i v 61. minutě a nasměroval Králův Dvůr za třemi body. V 67. minutě sice dokázal snížit Jansa, ale o minutu později odmítl drama Matějka a vrátil domácím dvoubrankové vedení. V závěru zápasu naše prostřídané mužstvo inkasovalo ještě dvakrát, a nakonec si odvezlo porážku 2:6.

FK Králův Dvůr vs. Sokol Hostouň 6:2 (1:1)

Sestava: Větrovec - Pechar (46. Frýdl), Balej, Bříza, Krejsa (70. Máj) - Hlaváček, Švejda, Študent, Čečetka (35. Kratochvíl) - Jansa (78. Kočovský), Mikeš (78. Šajban) | Adámek

Branky: 37. Mikeš, 67. Jansa

Žluté karty: Študent

Rozhodčí: Burian Michal - Šesták Matěj, Sekerka Pavel

Autor: Lukáš Horníček | Fotografie: Zuzana Šůsová