U17 | V Letech si zastříleli i mladší dorostenci

Mladší dorostenci napodobili své starší kolegy a z Let vezou zasloužené tři body za vítězství 5:2.

Vítězství se však nerodilo lehce. V úvodu byli sice Hostouňští aktivnější a příliš soupeři nepůjčovali balon. Lety však dokázali udeřit z první vážnější šance. O pár minut dokázal vyrovnat Linhart a do poločasu otočili Hostouňští skóre zásluhou Šikanedra. Stejně jako první poločas, nezačal ani ten druhý pro Hostouň šťastně a v 45. minutě bylo srovnáno. O tříbodové zisku nakonec rozhodl úsek hry mezi 63. a 70. minutou, kdy se Hostouňští prosadili hned třikrát. Mezi střelce se zapsal Civín, Maxant a Inneman.

FK Lety vs. Sokol Hostouň 2:5 (1:2)

Sestava: Štýbr - Maxant, Kupčík, Kolak, Malý (77. Smolák), Inneman, Rohla, Lejsek (52. Švejda V.), Linhart (61. Větrovec), Šikanedr (74. Endrle), Kubín (41. Civín)

Branky: 9. a 45. Chvátal - 15. Linhart, 38. Šikanedr, 63. Civín, 66. Maxant, 70. Inneman

Žluté karty: Chvátal, Koštialik - Lejsek

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová