29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

U17 | Souboj s Povltavskou zvládli i mladší dorostenci

Mladší dorostenci vyhráli na hřišti ve Hvozdnici s Povltavskou akademií 4:1 a udrželi si dvoubodový náskok v čele tabulky Krajského přeboru. Dvě branky vstřelil Šikanedr, po jedné pak přidal Rohla a Vojcickyj.

I když domácí nehráli vůbec špatně, přesto jsme je převyšovali jak kombinačně, tak v individuálních herních činnostech a zaslouženě zvítězili. Už ve druhé minutě využil chybu gólmana v rozehrávce Šikanedr a otevřel skóre. Ve 12. minutě se svojí typickou akcí po křídle prosadil Rohla a zvýšil na 2:0. Ve 32. minutě po hezké kombinaci zakončenou střelou do tyče si odražený míč našel Vojcickyj - 3:0 pro Hostouň. Tři minuty po změně stran proběhla další pohledná akce na pravé straně, kterou zakončil gólem opět Šikanedr. Dvě minuty před koncem se domácí Hajnal prokličkoval přes pět hráčů a uzavřel stav utkání na 1:4.

Povltavská vs. Sokol Hostouň 1:4 (0:3)

Sestava: Štýbr - Kupčík, Inneman, Rohla (71. Hlavsa), Šikanedr (54. Švejda V.), Civín (64. Kochlíček), Maxant, Malý (71. Větrovec), Vojcickyj, Kolak, Lejsek (54. Smolák)

Branky: 78. Hajnal - 2. a 43. Šikanedr, 12. Rohla, 33. Vojcickyj,

Žluté karty: Kolak (Hostouň)

Autor: Miroslav Mokroluský, Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová