28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U17 | Mladší dorostenci zůstávají neporaženi

Po vítězství v úvodním kole proti Kunicím si mladší dorostenci připsali další bod. Na hřišti Kročehlav sice prohrávali, ale brankou Potužníka, třináct minut před koncem utkání, vyrovnali na konečných 1:1. Utkání zhodnotil trenér Miroslav Mokroluský…

Krajský přebor | SK Kročehlavy vs. Sokol Hostouň

Do utkání jsme nevstoupili nejlépe. Klukům nelze upřít snahu, ale chyběla nabídka a přesnost v rozehrávce. Domácím jsme nechávali hodně prostoru a vybíjeli se v soubojích, ke kterým nemuselo docházet. Dobrý výsledek jsme drželi hlavně díky dobrému výkonu stoperů Bartoně a Šestáka, kteří zastavili hodně slibně se rozvíjejících akcí soupeře. Přesto jeden nájezd na gólmana domácí proměnili.

Ve druhém poločase jsme nejdřív s kousíčkem štěstí přežili dvě tutovky domácích. Pak jsme se postupně dostávali do hry a 13 minut před koncem po hezké akci Debruiseho vyrovnal Potužník. V závěru ještě neuspěl sám před brankářem Debruise.

I když dnes hra nebyla nejlepší, nakonec za bojovnost a touhu neprohrát zasloužená remíza.

SK Kročehlavy vs. Sokol Hostouň 1:1 (1:0)

Sestava: Musel – Lejsek, Bartoň, Šesták, Milota, Potužník, Fedorovych, Gellner, Debroise, Hladký, Tileukabylov E. (střídali: Sadloň, Molitor, Cába A., Cába F., Tileukabylov I., Klíma, Kratochvíl)

Branky: Potužník

Další utkání odehrají mladší dorostence v sobotu 4. září na domácím hřišti proti rakovnickému SK. Utkání začne ve 12:30. Se stejným soupeřem se střetnou i starší dorostenci. Začátek jejich zápasů je naplánováno na 10:15.

Autor: Miroslav Mokroluský, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera