29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

U17 | Mladší dorostenci vstoupili do soutěže vítězně

Na úvod soutěže mladší dorostenci přivítali v Hostouni TJ Kunice. Loňské přední mužstvo Krajského přeboru porazili třemi brankami ve druhém poločase. Dvakrát se prosadil kapitán Fedorovych, jednu přidal Debroise. Utkání zhodnotil trenér Miroslav Mokroluský…

Krajský přebor | Sokol Hostouň vs. TJ Kunice

První mistrovské utkání se U17 povedlo výsledkově i herně. Od začátku jsme převyšovali soupeře v kombinaci a držení míče, hrálo se převážně na polovině soupeře. Nedařilo se ale dotáhnout útočné kombinace k úspěšnému zakončení. Občas jsme pozdě reagovali po ztrátě míče a párkrát pohrozili i hosté, také bez gólového efektu.

Do druhé půle jsme vstoupili dvěma rychlými góly Fedorovycha, což nás povzbudilo a v dalším průběhu jsme na hřišti dominovali. Kluci se snažili o rychlé kombinace po zemi s tahem na branku. Odměnou byl třetí gól Debruiseho a povzbudivá výhra na úvod soutěže.

Sokol Hostouň vs. TJ Kunice 3:0 (0:0)

Sestava: Musel - Hladký, Bartoň, Šesták, Milota, Potužník, Fedorovych, Gellner, Debroise, Tileukabylov I., Tileukabylov E. (Lejsek, Molitor, Sadloň)

Branky: 2x Fedorovych, Debroise

Ve druhém podzimní kole se mladší dorostenci v neděli (12:30) představí na hřišti nedalekých Kročehlav.

Autor: Miroslav Mokroluský, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera