U17 | Mladší dorostenci ve šlágru kola uhráli bod

Mladší dorostenci z pozice lídra zajížděli v sobotu na půdu druhého Berouna. Na hřiště soupeře sice vedli ještě osm minut před koncem o dvě branky, nakonec však museli vzít za vděk bod za remízu 2:2.

Utkání prvního s druhým, na těžkém terénu, zdobila hlavně bojovnost, odhodlání a touha obou týmu vyhrát. V prvním dějství jsme se možná prezentovali pohlednější hrou než domácí, nebylo to však úplně "ono". Berounští vynikaly spíše individuální schopnosti hráčů. Nicméně naší obraně se dařilo nepouštět soupeře až k zakončení. Domácí nám toho taky moc nedovolil, a když už, tak je podržel brankář. Až ve 34. minutě střelou z vápna a tzv. "angličákem" otevřel skóre Herman. Přidali jsme i gól do šatny, když po hezké kombinaci nezaváhal sám před gólmanem Vojcickyj.

Ve druhém poločase domácí zvýšili agresivitu a snažili se za každou cenu protlačit míč do branky. S touto změnou stylu hry jsme se jen těžko srovnávali, přesto jsme mohli zápas rozhodnout. Z brejků se však neprosadil Rohla ani Civín. Neujaly se ani dalekonosné pokusy Vojcického a tak přišel trest. V 67. minutě rozhodčí na souboji berounského Komendy a brankáře Štýbra neshledal nic nedovoleného a domácí útočník vstřelil kontaktní gól. Tři minuty před koncem jsme neuhlídali centr po standartní situaci a přišli tak o dva body.

V utkání kde "každý chvilku tahal pilku" je remíza zasloužená. Vzhledem k vývoji utkání a našim neproměněným šancím je to ale zbytečná ztráta.

ČLU Beroun vs. Sokol Hostouň 2:2 (0:2)

Sestava: Štýbr - Maxant (76. Větrovec), Kupčík, Endrle (40. Kolak), Malý, Vojcickyj, Inneman (70. Švejda V.), Herman (40. Lejsek), Civín, Rohla, Šikanedr (55. Hlavsa)

Branky: 72. Komenda, 76. Řeřicha - 34. Herman, 39. Vojcickyj

Žluté karty: Sabou - Inneman, Malý

Autor: Miroslav Mokroluský, Lukáš Horníček