U17 | Mladší dorostenci uhráli na půdě PFA bod

Mladší dorostenci, stejně jako starší kolegové, si v neděli zopakovali týden starý duel na hřišti Povltavské fotbalové akademie. Hostouňští tentokrát nedokázali napodobit jasné vítězství a z Hvozdnice si odvezli „pouze“ bod za remízu 1:1. Jedinou branku Hostouně vstřelil v závěru prvního poločasu Rohla.

Po týdnu se na nás domácí dokonale připravili a v prvním poločase byli jednoznačně lepším mužstvem. Hýřili pohybem, dobře kombinovali, vysoko napadali naši rozehrávku. Už po deseti minutách hry využil naší ztráty míče Matějka a poslal PFA do vedení. I v dalším průběhu se hrálo převážně na naší polovině. Tlaku soupeře jsme odolávali jen díky bojovnosti a síle v osobních soubojích. Sami jsme vyprodukovali pouze tři pohledné akce, které vedli k zakončení. V poslední minutě první půle Vojcickyj z první vysunul Rohlu, který srovnal na 1:1.

Druhý poločas jsme začali sérií pěti rohových kopu v řadě a možností otočit výsledek v náš prospěch. Nepovedlo se, nicméně hra se v dalším průběhu srovnala. Oba týmy se snažili strhnout vítězství na svou stranu. Výsledek se už ale neměnil a zápas skončil spravedlivou remízou.

Povltavská FA vs. Sokol Hostouň 1:1 (1:1)

Sestava: Štýbr - Maxant, Kolak (78. Endrle), Kupčík, Kubín (76. Smolák), Lejsek, Vojcickyj, Inneman, Hlavsa (68. Švejda), Rohla (72. Větrovec), Šikanedr (55. Kočovský)

Branky: 11. Matoušek - 40. Rohla

Žluté karty: Plop - Kočovský, Vojcickyj

Červené karty: 70. Píša (PFA)

Autor: Miroslav Mokroluský, Lukáš Horníček