28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U17 | Mladší dorostenci slavili o víkendu vítězství

Hráči mladšího dorostu mají za sebou úspěšné utkání na půdě Kunic. Nad posledním týmem Krajského přeboru vyhráli vysoko 4:1 a v tabulce poskočili na čtrnáctou pozici.

Mladší dorostenci na hřišti posledních Kunic dominovali od prvních minut a brzo si vytvořili dvoubrankové vedení. Úvodní branku vstřelil ve 13. minutě Hlavsa, který tak rozšířil svůj víkendový brankový účet na sedm zásahů (pozn.: šest branek vstřelil v zápase starších žáků). O minutu později zvýšil na 2:0 Rohla. Poločasový účet uzavřel ve 33. minutě Jůza. V druhém poločase si sice v 53. minutě Hostouňští vstřelili vlastní branku, ale tříbrankové vedení vrátil Hostouni v závěru utkání Větrovec.

TJ Kunice vs. Sokol Hostouň 1:4 (0:3)

Sestava: Štýbr - Maxant, Malý, Kolak, Černý, Vojcickyj, Rohla, Jůza (55. Větrovec), Hlavsa (66. Liewald), Linhart (73. Lejsek J.), Civín (78. Drahota)

Branky: 13. Hlavsa, 14. Rohla, 33. Jůza, 76. Větrovec