U17 | Mladší dorostenci si připsali druhou porážku v řadě

Mladší dorostenci ani ve druhém listopadové utkání na soupeřově hřišti herně nezklamali, bodově však opět vyšli naprázdno. Po zaváhání na půdě Švermova, prohráli ve Slaném 2:4. Za zelenobílé se prosadil Fedorovych a Debroise. Průběh utkání nám přiblížil trenér Miroslav Mokroluský…

V prvním poločase jsme podali hodně nevyrovnaný výkon. Chvílemi jsme předváděli hru, kterou chceme hrát. Prokládali jsme to však časovými úseky, kdy jsme byli nedůrazní a nekoncentrovaní. Domácí dokonale využili tyto naše výpadky a už ve 4. minutě jsme prohrávali 2:0 a do přestávky přidali domácí ještě jeden gól.

Ve druhé půli už měla naše hra ty správné parametry. Hned zkraje se trefil Fedorovych. I v dalším průběhu jsme se tlačili do zakončení, Sadloň trefil tyč a šest minut před koncem snížil Debroise na rozdíl jedné branky. Naše naděje aspoň na bod se rozplynuly v samém závěru po střele domácího útočníka z 20 metrů, která skončila v naší síti.

SK Slaný vs. Sokol Hostouň 4:2 (3:0)

Sestava: Musel - Cába A., Milota, Bartoň, Lejsek, Potužník, Kratochvíl, Debroise, Fedorovych, Hladký, Tileukabylov E. (Tileukabylov I., Sadloň, Cába F., Hašpl, Hašek)

.

O víkendu čeká mladší dorostence poslední podzimní utkání. Na náhradním hřišti v Rynholci přivítají v sobotu po poledni Králův Dvůr.

Autor: Miroslav Mokroluský, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera