4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

U17 | Mladší dorostenci prohráli v Libčicích

Na úvod mistrovské nadstavbové části si los s dorostenci pohrál a poslal je na hřiště Libčic, kde před týdnem odehráli poslední zápas základní části. A ne příliš úspěšně.

Mladší dorostenci přijeli odčinit týden starou porážku 0:8, kterou v Libčicích utrpěli na závěr základní části OP Kladno. A od úvodu byla znát touha po zlepšení reputace. Bohužel všechny velké šance v prvním poločase dokázal brankář domácích zneškodnit. A vzhledem k tomu, že ani soupeř nevyužil dvě velké šance, do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Jako rozhodující se tak ukázal začátek druhého poločasu, kdy domácí, po našich chybách, vstřelili během 10 minut tři branky. Hostouňští už stačili jen korigovat výsledek brankou Kočovského.

AFK Ličice vs. Sokol Hostouň 3:1 (0:0)

Sestava: Štýbr - Maxant, Kopuletý P., Hendrych, Kopuletý J., Kočovský, Novák, Nachtigal, Kochlíček, Máj, Vocásek (Dvořák, Vondra)

Branky: 70. Kočovský