U17 | Mladší dorostenci prohráli i s Mnichovohradišťským SK

Čtyři dny po domácí prohře se Švermovem 0:4 nezvládli mladší dorostenci ani předehrávané utkání 16. kola s Mnichovohradišťským SK. Po bezbrankovém prvním poločase, dostali v druhé části hry pět branek, aniž by nějakou vstřelili.

První poločas utkání příliš krásy nepobral, a to se odrazilo i do poločasového výsledku 0:0. Na první branku se tak čekalo až do 55. minuty, kdy se prosadil hostující Haken. O pár minut později dostal Sokol další direkt, když musel pro zranění odstoupit skvěle chytající Musel. Střídající Molitor se v brance příliš neohřál a v rozmezí čtyř minut musel třikrát lovit míč ze své sítě. Nutno podotknout, že mužstvo mu příliš nepomohlo. V poslední desetiminutovce se Hostouňští hnali za čestnou brankou, ale výsledkem bylo jen nastřelená branková konstrukce. Poslední slovo si tak vzali opět hosté a uzavřeli utkání na pěti brankách.

V dalším kole mladší dorostenci zajíždí na půdu Pšovky Mělník. Utkání je naplánováno na neděli 30. 8. 2020 (12:30).

Sokol Hostouň vs. Mnichovohradišťský SK 0:5 (0:0)

Sestava: Musel (59. Molitor) - Rekl, Endrle, Bartoň, Smolák (71. Potužník), Lejsek J., Šesták (54. Švejda), Gellner, Herman, Fedorovych (71. Lejsek L.), Hlavsa