28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U17 | Mladší dorostenci padli ve Švermově

Mladší dorostenci mají za sebou herně povedené utkání ve Švermově. Bohužel ne výsledkově. Slabá produktivita a tři rychlé branky v prvním poločase zapříčinily, že utkání skončilo prohrou 2:5. Za Sokol se prosadil Bartoň a Gellner.

Nedělní utkání bylo jedno z nejpovedenějších zápasů podzimu. Po většinu zápasu jsme drželi míč na svých kopačkách, hráli po zemi, dobře kombinovali, dostávali se do zakončení. Vypracovali jsme si minimálně deset příležitostí ke skórování. Bohužel neproměňování šancí a neuvěřitelný zkrat mezi 26. – 29. minutou, kdy jsme dostali tři góly, rozhodlo o krutém výsledku. Ten však absolutně nevypovídá o tom, jak to na hřišti vypadalo,“ přinesl svůj pohled po utkání trenér Miroslav Mokroluský.

Baník Švermov vs. Sokol Hostouň 5:2 (3:1)

Sestava: Musel – Cába A., Fedorovych, Bartoň, Milota, Potužník, Kratochvíl, Gellner, Debroise, Cába F., Tileukabylov E. (Lejsek, Tileukabylov I., Abrham, Hašek)

.

Již o nadcházejícím víkendu čeká mladší dorostence další výjezd na soupeřovo hřiště. V neděli krátce před polednem změří síly se stejně starým výběrem Slaného.

Autor: Lukáš Horníček