20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U17 | Mladší dorostenci nebyli daleko od překvapení

Po týden starém debaklu na hřišti ligového Meteoru si v sobotu jeli mladší dorostenci zpravit chuť na hřiště divizního Braníku. A nebyli daleko od překvapení.

Na hřišti ABC Braník šli do vedení již ve 4. minutě zásluhou Šikanedra. V dalších chvílích sice domácí vytvořili tlak, ale většina útočných snažení končila před naší šestnáctkou. Vyrovnání se Braník paradoxně dočkal ve chvíli, kdy se hra začala vyrovnávat. Ke konci první půle si obě mužstva připsala po jedné velké šanci, ale skóre se již neměnilo.

V druhém poločase bylo znát, že se týmy nacházejí v náročné části přípravy a fotbal již tolik fotbalové krásy přihlížejícím divákům nenabídl. Když už to vypadalo, že se týmy rozejdou se smírným výsledkem, přeci jen aktivnější domácí se nakonec druhé branky dočkali.

ABC Braník vs. Sokol Hostouň 2:1 (1:1)

Sestava: Štýbr - Větrovec, Kolak, Kupčík, Malý, Lejsek, Vojcickyj, Inneman, Kochlíček, Hlavsa, Šikanedr, Herman, Linhart, Smolák

Branky: 4. Šikanedr

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová