U17 | Mladší dorostenci nastříleli Dobříši bůra

Hostouňští si v sobotním utkání zastříleli proti Dobříši a po výhře 5:0 udělali důležitý krok k přezimování na prvním místě Krajského přeboru.

Dnešní zápas jsme nezačali vůbec špatně, přesto úvodní minuty byli lepší hosté. Dobře napadali, byli aktivnější a přesnější v kombinaci. Gól jsme však vstřelili my, když v 8. minutě po rohu dorazil míč do sítě Maxant. Od 20. minuty jsme postupně začínali mít převahu. Míč byl víc na zemi a kombinace přesnější. Do přestávky ještě jednu hezkou akci, po přihrávce Šikanedra, zakončil gólem Švejda.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, přidali další tři góly a rozhodli o jednoznačném vítězství. Výhra těší o to víc, že Dobříš nehrála vůbec špatně a své první čisté konto v sezóně zaznamenal brankář Štýbr.

Sokol Hostouň vs. MFK Dobříš 5:0 (2:0)

Sestava: Štýbr - Maxant (75. Liewald), Kolak (72. Endrle), Kupčík, Malý, Lejsek (53. Hlavsa), Inneman (75. Rekl), Vojcickyj, Švejda (60. Herman), Rohla (72. Smolák), Šikanedr (67. Kochlíček)

Branky: 8. a 60. Maxant, 30. a 52. Švejda, 72. Rohla