Přípravná utkání: 8. 2. 2020 (10:00) | Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň (Tatran Rakovník)                                                 15. 2. 2020 (10:00) | Sokol Hostouň vs. FK Zbuzany (UMT Rynholec)                                                 19. 2. 2020 (18:00) | 1. FK Příbram vs. Sokol Hostouň (Příbram)                                                  22. 2. 2020 (10:00) | Sokol Hostouň vs. FK Hořovicko (UMT Rynholec)                                                  29. 2. 2020 (10:00) | Slavoj Vyšehrad vs. Sokol Hostouň (Strahov)

U17 | Mladší dorostenci na úvod přípravy vysoko prohráli

Po utkání staršího dorostu na Meteoru měli dnes na programu se stejným soupeřem střetnutí i svěřenci Miroslava Mokroluského. Bohužel ligovému soupeři nedokázali příliš vzdorovat a z Prahy si odvezli vysokou porážku. Další přípravný duel sehrají mladší dorostenci příští sobotu proti diviznímu Braníku.

Foto: Zuzana Šůsová

FK Meteor Praha vs. Sokol Hostouň 15:0 (4:0)

Sestava: Štýbr - Liewald, Kupčík, Kolak, Malý, Vojcickyj, Hlavsa, Inneman, Herman, Rohla, Šikanedr, Větrovec, Endrle, Lejsek, Smolák, Rekl

Branky: ---