U17 | Mladší dorostenci na Aritmu nestačili

Mladší dorostenci se v neděli střetli s vedoucím celkem divizní tabulky SK Aritma Praha. Souboj byl o to pikantnější, že soupeře vedl v roli hlavního trenéra hostouňský útočník A mužstva Václav Laušman.

Do utkání Hostouňští nevstoupili vůbec špatně a vedoucímu celku z divizní soutěže byli více než vyrovnaným soupeřem. Ve 20. minutě vstřelili dokonce úvodní branku, ale ta nebyla pro ofsajd uznána. I tak se o chvíli později mohli radovat, když se prosadil Švejda. To však v úvodním poločase bylo z naší strany vše. Kontrolu nad zápasem plně přebrali svěřenci Laušmana a ještě do přestávky třemi brankami otočili.

Ve druhé půli sice Hostouňští vstřelili další tři branky, ale pro hráče Aritmy to byl jen drobný škraloup v zápase. Jejich střelci se nadále činili a přidali dalších sedm přesných zásahů. Mladší dorostenci se tak vraceli domů s prohrou 4:10.

Sokol Hostouň vs. SK Aritma Praha 4:10 (1:3)

Sestava: Basl - Maxant, Kupčík, Endrle, Malý - Fedorovych, Inneman, Vojcickyj, Švejda, Rohla - Šikanedr (Rekl, Nádeníček)

Branky: Švejda, Rohla, Fedorovych

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová