29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

U17 | Mladší dorostenci do nové sezony vkročili vysokou prohrou

Mladší dorostenci v první mistrovském utkání nové sezony prohráli s Baníkem Švermov 0:4.

Na úvod soutěže nás čekal těžký soupeř ze Švermova. Hosté se hned v první minutě ujali vedení, když po centru z levé strany jsme v malém vápně neuhlídali útočníka Baníku. V prvním poločase byli hosté jednoznačně lepší a v brance nás několikrát podržel brankář Musel. A když se nedařilo skórovat útočníkům Baníku, dočkali se hosté výrazné "pomoci" od nás, když se do vlastní brány trefili Bartoň a Rekl.

Ani úvod druhého poločasu jsme nezachytili a ve 44. minutě už svítilo na světelné tabuli 0:4. V dalším průběhu už jsme byli aktivnější. K vidění bylo z naší strany i několik hezkých kombinací, bohužel bez gólového efektu. V poslední minutě zápasu nevyužil možnost zaznamenat čestný úspěch Lejsek J., když neproměnil nařízený pokutový kop.

Další utkání sehrají mladší dorostenci tuto středu, kdy na svém stadionu přivítají Mnichovohradišťský SK. Zápas oproti původnímu plánu začne již v 16:30.

Sokol Hostouň vs. TJ Baník Švermov 0:4 (0:3)

Sestava: Musel - Rekl (68. Chocholáček), Endrle (77. Švejda), Bartoň, Lejsek L., (40. Smolák), Lejsek J., Šesták, Gellner, Herman, Fedorovych (73. Milota), Hlavsa