10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

U17 | Mladší dorost po sérii šesti proher opět bodoval naplno

Mladší dorostenci dokonale využili poslední podzimní možnost připsat si na své konto nějaké body a z Rakovníka přivezli všechny tři.

Do utkání vstoupili dorostenci aktivně a už v 1. minutě, po přihrávce Feka, utekl po křídle Civín a otevřel skóre zápasu. I v dalším průběhu se Hostouňští snažili o kombinační hru, což se jim celkem dařilo a vytvářeli si další příležitosti ke skórování. Druhý gól do sítě domácích přišel v 31. minutě, kdy se prosadil Rohla. Do poločasu ještě přidal třetí zásah Frýdl. Po změně stran se obraz hry nezměnil a čtvrtou branku přidal střídající Linhart, který byl i smutným hrdinou, když se v závěru nechal po druhé žluté kartě vyloučit. Když už se do dobré pozice dostali domácí hráči, ztroskotali na dobře chytajících gólmanech (prostřídali se oba) a i díky tomu jsou tyto body poprvé s čistým kontem.

TJ Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň 0:4 (0:3)

Sestava: Adámek (41. Štýbr) - Černý, Kupčík (69. Kopuletý J.), Maxant (54. Nachtigal), Malý, Civín, Kočovský (57. Kočovský), Frýdl (69. Kolak), Feko, Jůza (51. Linhart), Rohla (57. Vojcickyj)

Branky: 2. Civín, 31. Rohla, 40. Rohla, 72. Linhart

Žluté karty: Linhart

Červené karty: Linhart

Rozhodčí: Vrubel Marek

Autor: Lukáš Horníček, Miroslav Mokroluský | Fotografie: Zuzana Šůsová