20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U17 | Dorostenci uzavřeli podzim výhrou. V Rynholci udolali Cábelíky

Mladší dorostenci po dvou porážkách zabrali. V posledním utkání podzimu udolali na umělé trávě v Rynholci Cábelíky 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil Emil Tileukabylov. Utkání pro náš web zhodnotil trenér Miroslav Mokroluský…

Stejně jako další týmy i my jsme řešili do poslední chvíle, jestli budeme mít dostatek zdravých hráčů na zápas. Nakonec nás doplnili kluci ze starších žáků, kteří skvěle zapadli a odehráli kvalitní utkání.

I dnes jsme se prezentovali hezkým kombinačním fotbalem, s důrazem v osobních soubojích a poctivou hrou celého týmu i "dozadu". Díky tomu jsme soupeře do zakončení moc nepouštěli. Jedinou vážnější příležitost hostí v prvním poločase zlikvidoval Musel. Vynikl i gólman soupeře, který dvakrát zmařil šance Dhouieba. Dvakrát se po rohu netrefil Fedorovych.

Zkraje druhé půle nás Královák na chvilku přitlačil, nicméně do zakončení se nedostával. Brzo jsme však opět převzali iniciativu a tlačili se před branku hostí. Gólu jsme se dočkali v 65 minutě. Dobrým napadáním získal míč Fedorovych, který naservíroval před branku Emil Tileukabylov, …ten situaci vyřešil dokonale - 1:0.

Jsem rád, že nás dva předcházející nepříznivé výsledky nezlomili a kluci i dnes chtěli hrát tak jak se to učíme. I když tam byli nějaké technické nedostatky a nepřesnosti, myslím, že jsme byli v celém utkání lepší a vyhráli zaslouženě.

Sokol Hostouň vs. FK Králův Dvůr 1:0 (0:0)

Sestava: Musel – Cába A., Bartoň, Fedorovych, Lejsek, Potužník, Kratochvíl, Kašpar, Hladký, Debroise, Tileukabylov E. (střídali: Cába F., Tileukabylov I., Hašek, Abrham, Horák, Dhouieb)

Branky: 65. Tileukabylov E.