U15 | Zimní liga: Vítězná dohrávka dostala žáky do čela

V posledním utkání roku 2021 porazili starší žáci v rámci zimní ligy Ďáblice 5:1. Dvakrát se střelecky prosadil Fanta a Dhouieb, jednu branku přidal Kašpar. V konkurenci silných pražských celků tak doposavad nepoznali hořkost porážky a vánoční svátky stráví v čele své skupiny. Nejen utkání pro náš web zhodnotil trenér Jaromír Boháč…

V sobotu jsme úspěšně zakončili podzimní část sezony. V utkaní zimní ligy jsme byli stoprocentní a bez větších problémů si poradili s Ďáblicemi. Podzimní část soutěžní sezony v Krajském přeboru byla též velmi úspěšná, s výjimkou nepodařeného zápasu v Sedlčanech. Určitě není nic ztraceno a bude záležet, jak budeme úspěšní v jarní části, ve které nás čeká ještě 18 soutěžních utkání.

Dnešní zápas v ZL proti mužstvu z Ďáblic byl spíše tréninkovým utkáním. Vytvořili jsme hodně krásných akcí. Ve druhém poločase i naše zadní řada dokázala dobře kombinovat a připravit tak kvalitní přechod do rychlého útoku.  Kdybychom proměnili všechny gólové šance a soupeř měl méně štěstí, určitě by skončilo dvouciferným výsledkem, …5:1 je pro dnešního soupeře velmi přijatelným výsledkem. Po celý zápas, hraný na 2x30 minut, jsme jasně dominovali.

Bohužel nás stále provází zranění, nemoci a karantény. Věřím, že se během volna dáme zdravotně dohromady a 3. ledna začneme v plné síle přípravu na jaro. V sobotu 8. ledna hrajeme další zápas zimní ligy.

SK Ďáblice vs. Sokol Hostouň 1:5 (2x Fanta, 2x Dhouieb, Kašpar)

Zimní liga starších žáků – Meteor (skupina B)