U15 | Žáci si znovu zastříleli. Zákolanům nadělili sedmičku

Starší žáci zvládli souboj týmů z opačných pólů tabulky. Poslední Zákolany porazili 7:1. Hattrickem se blýskl Dhouieb. I přes vysokou výhru však nebyl trenér Jaromír Boháč spokojený s předvedenou hrou…

Před sobotním utkáním v Zákolanech jsem si řekl, že na středečním tréninku byla naše hra docela dobrá a s optimismem jsem čekal, že předvedeme dobrý výkon. Bohužel jsem se mýlil. Utkání jsme začali bez pohybu, bez soubojového chování a v mysli s tím, že se soupeř porazí sám. I když jsme si za prvních 10 minut vypracovali 3 tutové gólové šance, zůstaly bez brankového efektu. Soupeř se snažil a jejich malí hráči byli technicky dobře vybaveni. S narůstajícím časem se stupňovala naše nervozita, ze které nás částečně vysvobodil gól Marka. Pokračovali jsme však ve špatné hře a jen díky velkému rozdílu mezi mužstvy jsme do přestávky přidali dvě branky.

O přestávce bylo v kabině trochu důrazného vysvětlování a změnili jsme rozestavení na 3-4-3. Druhý poločas byl o trochu herně lepší a přidali jsme další góly po hezkých průnicích. Bohužel kvůli fatální chybě obou našich stoperů se soupeř mohl radovat z brankového úspěchu.

Máme zase poměrně velkou marodku, ale i v tomto složeni musíme předvádět lepší a efektivnější hru. Na lepší soupeře dnešní výkon určitě stačit nebude. Hlavně bude potřeba, abychom dokázali kvalitu z tréninku dostat i do zápasu.

Fotbal Zákolany vs. Sokol Hostouň 1:7 (0:3)

Sestava: Kučera Marek – Šíp, Hašek, Dražan, Dhouieb, Kašpar, Kučera Matěj, Trousil, Klíma, Břízová, Horák R., Horák M., Wittner, Táborský, Tomášek, Abrham

.

O nadcházejícím víkendu čeká starší žáky utkání podzimu. V neděli 14. listopadu se střetnou s Povltavskou fotbalovou akademií o lepší výchozí pozici do jarních bojů v boji o titul. Zápas je naplánován na 10:15 v Rynholci.

Autor: Jaromír Boháč, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera