21. 10. 2018 - 15:30 >>> A tým | Sokol Hostouň vs. Mostecký FK                                                                             20. 10. 2018 - 15:30 >>> B tým | Sokol Klobuky vs. Sokol Hostouň

U15 | Žáci obsadili v Lidické poháru třetí místo

Hostouňští žáci obsadili v letošním ročníku Lidického poháru konečné třetí místo. Prvenství získala Unhošť, která prošla turnajem bez jediné prohry. Na druhém místě skončili žáci Velvar.

 

Foto: Zuzana Šůsová

 

FINÁLE

 

Sokol Hostouň vs. TJ Unhošť 1:4 (0:0)

Sestava - Hostouň: Szöcs - Rákos, Stárek, Hlavsa, Liewald, Nachtigal, Kolak, Rekl, Maxant, Kočovský, Potužník (Burešová, Lejsek, Fedorovych, Milota, Musel, Lejsek L., Šesták)

Sestava - Unhošť: Adámek - Kupčík, Malý I., Fiala, Reitmaier, Malý II., Feko, Hoffmann, Švejda, Smolák, Štancl (Kočárek, Gellner, Blažek, Endrle, Votruba)

Branky: 60. Kolak - 39. Kočárek, 52. Fiala, 61. Reitmaier, 65. Feko

 

TJ Unhošť vs. Slovan Velvary 5:1 (3:1)

Sestava - Unhošť: Adámek - Kupčík, Malý I., Fiala, Reitmaier, Malý II., Feko, Hoffmann, Švejda, Smolák, Štancl (Kočárek, Gellner, Blažek, Endrle, Votruba)

Sestava - Velvary: Burgr - Červený, Drmota, Forro, Frýdek, Hirni, Krumpl, Malík, Mikš, Peiger, Stach (Urýk, Vondra, Vochozka, Váňa)

Branky: 7., 25., 33. a 69. Malý, 40. Reitmaier - 23. Stach

 

TJ Slovan Velvary vs. Sokol Hostouň 7:1 (4:1)

Sestava - Velvary: Burgr - Červený, Drmota, Forro, Frýdek, Hirni, Krumpl, Malík, Mikš, Peiger, Stach (Urýk, Vondra, Vochozka, Váňa)

Sestava - Hostouň: Szöcs - Rákos, Stárek, Hlavsa, Liewald, Nachtigal, Kolak, Rekl, Maxant, Kočovský, Potužník (Burešová, Lejsek, Fedorovych, Milota, Musel, Lejsek L., Šesták)

Branky: 2. a 39. Hirni, 8. Forro, 12., 30. a 50. Malík, 44. Frýdek - 5. Kolak

 

Konečné pořadí:

1. TJ Unhošť

2. TJ Slovan Velvary

3. Sokol Hostouň

Další pořadí - neúspěšné týmy z kvalifikaci: SK Doksy, SK Vinařice, AFK Tuchlovice, SK Lhota, SK Stehelčeves, FK Slovan Kladno, SK Baník Libušín

 

>>> FOTOGALERIE <<<             KLADENSKÝ DENÍK - REPORT, FOTO

 

KVALIFIKACE - 1. KOLO

 

SK Lhota vs. Sokol Hostouň 0:3 (0:1)

 

SK Stehelčeves vs. AFK Tuchlovice 0:9 (0:5)

 

FK Slovan Kladno vs. TJ Unhošť 1:9 (1:3)

 

SK Baník Libušín vs. TJ Slovan Velvary 1:6 (0:2)

 

KVALIFIKACE - 2. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Vinařice 2:0 (0:0)

 

TJ Unhošť vs. SK Doksy 1:0 (1:0)

 

TJ Slovan Velvary vs. AFK Tuchlovice 4:1 (2:0)

 

  •  
  •  
  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň