20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U15 | Žáci obsadili v Lidické poháru třetí místo

Hostouňští žáci obsadili v letošním ročníku Lidického poháru konečné třetí místo. Prvenství získala Unhošť, která prošla turnajem bez jediné prohry. Na druhém místě skončili žáci Velvar.

Foto: Zuzana Šůsová

FINÁLE

Sokol Hostouň vs. TJ Unhošť 1:4 (0:0)

Sestava - Hostouň: Szöcs - Rákos, Stárek, Hlavsa, Liewald, Nachtigal, Kolak, Rekl, Maxant, Kočovský, Potužník (Burešová, Lejsek, Fedorovych, Milota, Musel, Lejsek L., Šesták)