U15 | Starší žáci rozstříleli Královák a vedou Krajský přebor

Týden po vysokém vítězství 8:0 na hřišti rakovnického SK, si starší žáci vyšlápli i na Králův Dvůr. A to pořádně! Na soupeřově hřišti vyhráli 15:1, když 13 (!) branek vstřelil Jirka Fanta a dvě přidal Adam Dhouieb. Úvod sezony pro náš web zhodnotil trenér starších žáků Jaromír Boháč…

Foto: Bohumil Kučera

Krajský přebor | FK Králův Dvůr vs. Sokol Hostouň

Do soutěžní sezony jsme vstoupili dvěma výhrami na hřišti soupeřů. Šest bodů a skóre 25:1 je dobrý začátek. Je potřeba si ale říct, že soupeři byli o hodně horší. V Rakovníku se zbytečně jednoznačný zápas změnil ve velmi nervózni závěr, a to i díky panu rozhodčímu. S většinou hráčů ročníku 2008 nás soupeř příliš neprověřil.

Druhý zápas v Králově Dvoře byl velmi podobný, ale ještě se slabším soupeřem. Bohužel nám stále chybí 7 hráčů, kteří pravidelně nastupují, …ale to se nedá nic dělat. V obou zápasech se nám opět dařily průnikové přihrávky a soupeři nestačili dostupovat naše útočníky, především Jirku. Ten dal po dobré souhře a uvolnění 13 gólů. Adam přidal 2. A to ještě hodně šancí zůstalo nevyužito. Zápas se odehrál v dobré atmosféře. Bohužel jsme se občas v tempu hry přizpůsobili tempu soupeře. Je škoda, že v obou zápasech se gólově neprosadilo více hráčů. Věřím, že se nám brzy vrátí z marodky další hráči, protože ty těžké utkaní jsou teprve před námi.

FK Králův Dvůr vs. Sokol Hostouň 1:15 (1:7)

Sestava: Kučera Marek – Šíp, Myslík, Tomášek, Fanta, Dhouieb, Dražan, Kučera Matěj, Abrham, Břízová, Miňovská, Táborský, Wittner, Horák Radim, Horák Marek, Hlaváček

Branky: 13x Fanta, 2x Dhouieb

V dalším utkání se starší žáci střetnou s týmem Slaného. Zápas se odehraje v sobotu (10:15) na domácím hřišti.

Autor: Jaromír Boháč, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera