U15 | Starší žáci podlehli posílenému Rakovníku

V dalším kole okresního přeboru jsme přivítali tým Rakovníka. Tentokrát však dorazil kompletní rakovnický A tým z krajského přeboru, který nahradil rakovnický B tým hrající naši soutěž.

Výše uvedená skutečnost však byla pro nás výzvou a soupeře jsme se nezalekli. Naopak. Zejména prvních 35 minut bylo v naší režii. Vysoko jsme napadali, útočili, stříleli..., ale neproměňovali jsme šance. V soupeřově brance skončil pouze dalekonosný pokus Kratochvíla, kterému připravil střeleckou pozici Hlavsa. Bohužel byla tato krásná branka jedinou, kterou jsme docílili.

V druhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale již jsme nediktovali tempo hry a zápas byl v poli vyrovnaný. Fotbal se ale hraje na góly a ty jsme nedokázali narozdíl od soupeře vstřelit. Výsledkem byla naše prohra 1:4, ale opět jsme nemuseli odcházet se sklopenými hlavami. Předvedli jsme nebojácný výkon, plný moderních herních prvků a soupeře hrajícího o dvě soutěže výš jsme notně potrápili. I hosté po zápase uznali, že jsme si tento krutý výsledek nezasloužili.

Sice nemáme body, ale máme opět dobrou zkušenost s kvalitním soupeřem a potvrzení toho, že jsme konkurenceschopní.

Sokol Hostouň/Hřebeč vs. SK Rakovník 1:4 (1:1)

Sestava: Szöcs - Šesták, Rekl, Potužník, Švejda, Fedorovych, Liewald, Kubín, Stárek, Bartoň, Herman (Hlavsa, Chocholáček, Kratochvíl, Markulinec, Pajkrt, Hašpl L., Nádeníček)

Branky: 30. Kratochvíl