U15 | Rakovník na nás nestačil…

V 7. kole Krajského přeboru starších žáků jsme na hřišti v Hostouni přivítali tým SK Rakovník. Za pěkného počasí a hojné účasti rodičů sehrály oba týmy bojovné utkání, ve kterém ale jednoznačný výsledek přinesl až druhý poločas. Potvrdili jsme tak formu z minulého kola, kdy jsme zvítězili ve Psárech (SK Rapid Psáry - Sokol Hostouň 2:6 (1:4)) a tým postoupil na 7. příčku tabulky.

Trenér Roman Štýbr k utkání uvedl: "Úvod zápasu byl přesně podle mých představ, což nám umožnilo tlačit se na dostřel branky, nicméně pouze s efektem tří nastřelených tyčí. Postupem první půle jsme začali hrát příliš komplikovaně, k tomu nepřesně s velkou ztrátovostí míče a navíc upadajícím pohybem. Bylo nutné zvýšit hlas a v kabině o poločasové pauze „ordinovat kapky.“

Druhá půle byla z naší strany prioritně postavena na zvýšeném pohybu s přenášením hry ze strany na stranu, což finálně zjednodušilo postup dopředu a dále o střelbu ze střední vzdálenosti, která byla nakonec velmi efektivní .

Musím potvrdit, že druhá půle se mi herně a pochopitelně výsledkově zamlouvala.

Děkuji všem 15-ti nominovaným hráčům za bojovnost!"

Sokol Hostouň SK Rakovník 6:0 (1:0)

V úterý 24. 9. 2019 od 17 hodin nás čeká těžký duel ve Švermově. Přijďte nás v derby povzbudit!

Autoři: Roman Štýbr, Bohumil Kučera