28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U15 | Premiérová výhra v Krajském přeboru

Ve druhém kole jsme přivítali na hřišti v Dobrovízi tým SK Slaný. V průběhu celého utkání jsme byli aktivnější a vypracovali jsme si veliké množství příležitostí, které jsme však trestuhodně zahazovali.

Utkání začalo chybnou rozehrávkou našeho brankáře, který v páté minutě doslova namazal soupeřovu útočníkovi na branku. Poté jsme však převzali iniciativu a promarňovali jsme jednu šanci za druhou. Zejména agilní Bartoň, který svým pohybem a důrazem na soupeře platil. Když už jsme překonali soupeřova gólmana, zastavila nás několikrát branková konstrukce.

Vyrovnání jsme se dočkali v 48. Minutě, kdy se Mráček vydal na odvážný průnik soupeřovou obranou, narazil si se spoluhráčem a nekompromisně zavěsil.

Když už se psala poslední minuta utkání a vše směrovalo k dělbě bodů, odvážný Bartoň předskočil slánského brankáře a jeho teč uklidil do odkryté branky Hladký. Hned poté následoval hvizd rozhodčího a kluci si mohli užít opojného pocitu sladkého a zaslouženého vítězství.

Sokol Hostouň vs. SK Slaný 2:1 (0:1)

Sestava: Musel - Dabrundaschvili, Fedorovych, Hašpl, Hladký, Kratochvíl, Lejsek, Linhart, Milota, Mráček, Bartoň (Potužník, Šesták, Vild, Szöcs)

Branky: 48. Mráček, 70. Hladký

Žluté karty: Hladký, Šesták

Autor: Jiří Dušek | Foto: Bhumil Kučera