U15 | Po vítězství v Příbrami přišla první ztráta sezony

Náročný program čtyř zápasů v osmi dnech odstartovali starší žáci vítězstvím v Příbrami 3:1. Středeční dohrávka už Hostouňským příliš radosti nepřinesla, když v desátém utkání sezony zaznamenali první bodovou ztrátu. Na hřišti dvanáctých Sedlčan prohráli 1:3. Obě utkání pro náš web zhodnotil trenér Jaromír Boháč…

Krajský přebor | SK Spartak Příbram vs. Sokol Hostouň

V Příbrami měli hezký areál a výborně připravené hřiště. V úvodu utkání jsme měli několik gólových šancí, které jsme bohužel neproměnili. Naopak z ojedinělého protiútoku, po našich chybách ve středu pole, jsme inkasovali z penalty. Přesto, že jsme si vytvořili i další gólovky, šlo se na poločasovou přestávku za stavu 1:0 pro Příbram.

V úvodu druhého poločase jsme opět spálili několik šancí. Navíc jsme opět udělali řadu chyb a soupeř podruhé v utkání kopal penaltu. Tentokrát však neproměnil. To byl zlomový bod zápasu. My jsme se zvedli a za chvíli na to po rohu vyrovnali na 1:1. Zlepšili jsme hru a soupeř měl velké problémy s naší útočnou hrou. Po krásnem protiútoku jsme zvýšili na 2:1 a za chvíli přidali i třetí gól.

Po celý zapas jsme byli lepším týmem, ale opět jsme měli velké množství nevynucených chyb a starosti s vysokými nákopy soupeře. Kdybychom hned na začátku proměnili brankové šance, tak by to byl asi jednoduší zápas. Přes nepřiznivý vývoj v prvním poločase jsme ale svojí vetší kvalitu v útočné fázi nakonec potvrdili.

SK Spartak Příbram vs. Sokol Hostouň 1:3 (1:0)

Sestava: Kučera Marek – Šíp, Miňovská, Hašek, Fanta, Dhouieb, Myslík, Kašpar, Kučera Matěj, Trousil, Klíma, Břízová, Horák, Wittner, Táborský, Tomášek, Abrham, Hlaváček

Branky: 2x Fanta, Abrham

Krajský přebor | TJ Tatran Sedlčany vs. Sokol Hostouň

V Sedlčanech jsme předvedli velmi špatný výkon, podtržený individuálními chybami, které vedly ke všem třem brankám soupeře. Darovali jsme jim vítezství zadarmo a není ani možné kohokoliv za výkon pochválit. Snad to bylo pro všechny dostatečné poučení, že takhle se hrát opravdu nedá.

TJ Tatran Sedlčany vs. Sokol Hostouň 3:1 (2:0)

Sestava: Kučera Marek – Šíp, Miňovská, Hašek, Fanta, Dhouieb, Myslík, Kašpar, Kučera Matěj, Klíma, Horák, Wittner, Táborský, Tomášek, Abrham, Hlaváček

.

O víkendu čekají starší žáky další dvě utkání. V sobotu dopoledne přivítají v Lidicích Kralupy (10:15), v neděli zajíždí do Psár, kde narazí na místní Rapid (14:00).

Autor: Jaromír Boháč, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera