U15 | Na starší žáky si nepřišli ani Berouňští

Dosavadní suverénnost starších žáků Hostouně v soutěži přijel v sobotu narušit přední celek Krajského přeboru z posledních sezon – ČLU Beroun. Soupeř sice dokázal v prvním poločase držet s žáky Sokola výsledkově krok, po přestávce však Hostouňští nastříleli soupeři další tři branky a po výsledku 4:1 si připsali šesté vítezství. Všechny branky domácích vstřelil Jirka Fanta, který má na kontě již 26 přesných zásahů. Zápas pro náš web zhodnotil trenér Jaromír Boháč…

Krajský přebor | Sokol Hostouň vs. ČLU Beroun

V úvodu utkaní jsme předvedli několik hezkých akcí. Vyvrcholením byl rohový kop, který měl vše, co je potřeba, abyste dali gól. Kaspiho výborný centr do dobrého prostoru, Jirkův dobrý náběh a kvalitní zakončení hlavou. Soupeř hrál od začátku s respektem, ale postupně se dostal do zápasu. My naopak po dobrém úvodu zvolnili, všude byli pozdě a kupili nevynucené chyby. Výsledkem bylo vyrovnaní skóre. Během prvního poločasu jsme si sice vytvořili další příležitosti, ale bez gólového efektu.

Druhý poločas jsme opět začali dobře a dvěma rychlými góly po kvalitních průnikových přihrávkách a dobrém zakončení vrátili vedení na naši stranu. Soupeř dal předváděl kvalitní fotbal, tlačil se dopředu a tím otvíral prostor pro naše rychle protiútoky. Vše jsme řešili správně a akce Adama včetně přihrání Jirkovi do prázdné branky bylo velmi kvalitní. Dobrý konec kvalitního utkaní je pro nás určitě povzbuzením do dalších tréninků.

Sokol Hostouň vs. ČLU Beroun 4:1 (1:1)

Sestava: Kučera Marek – Šíp, Klíma, Myslík, Tomášek, Fanta, Dhouieb, Dražan, Kašpar, Kučera Matěj, Abrham, Břízová, Trousil, Táborský, Wittner, Miňovská, Horák, Hlaváček

.

O nadcházejícím víkendu, z důvodu odhlášení Tatranu Rakovník ze soutěže, starší žáci mistrovský zápas neodehrají. Příští soutěžní zápas mají na programu v sobotu 25. září v Lidicích, kde přivítají aktuálně druhý celek tabulky SK Hořovice.

Autor: Jaromír Boháč, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera