U15 | I ve třetím utkání starší žáci nadělovali. Slaný si odvezlo sedmičku

Starší žáci se v sobotu poprvé v sezoně představili na domácím hřišti. Ani ve třetím zápase nikterak neubrali na brankovém apetitu a tým Slaného porazili 7:2. Tři branky vstřelil Fanta, který již mám na kontě 20(!) přesných zásahů, další góly přidal Dhouieb, Wittner, Dražan a Trousil. Zápas pro náš web zhodnotil trenér Jaromír Boháč...

Krajský přebor | Sokol Hostouň vs. SK Slaný

Po dvou odehraných kolech jsme hráli první domácí utkaní s týmem SK Slaný. A konečně jsme měli i plnou lavičku. Začali jsme velmi dobře a využili naše příležitosti k vedení 3:0. Zápas jsme měli pevně v rukou a soupeři mnoho nedovolili. Soupeř pouze snížil po naší fatální chybě na 3:1, ale do poločasu jsme opět navýšili na tříbrankový rozdíl.

Soupeř po přestávce zvýšil důraz a snažil se s výsledkem ještě něco udělat. Ale hráli jsme dnes v zadních řadách a v záloze poměrně spolehlivě a z protiútoku přidali další góly. Soupeř korigoval výsledek střelou z velké dálky, kdy překopl našeho gólmana. My jsme bohužel ve druhém poločase ubrali na pohybu a dynamice a opět řadu dalších gólových šancí nevyužili. Jinak by skóre bylo opět dvouciferné. Pozitivní je, že konečně si oba gólmani zachytali jeden poločas, a "Kašpi" už je taky zdravý. I gólově se tentokrát prosadilo více hráčů. Zvlášť gól Kuby Wittnera byl velmi hezký, stejně tak Dana Dražana. Jedno z negativ je, že jsme se postupně přizpůsobili tempu hry soupeře a na obou stranách pak přibývaly ostřejší zákroky. Výsledek odpovídá kvalitě obou mužstev.

Sokol Hostouň vs. SK Slaný 7:2 (4:1)

Sestava: Kučera Marek – Šíp, Klíma, Myslík, Tomášek, Fanta, Dhouieb, Dražan, Kašpar, Kučera Matěj, Abrham, Břízová, Trousil, Táborský, Wittner, Horák Radim, Horák Marek, Hlaváček

Branky: 3x Fanta, Dhouieb, Wittner, Dražan, Trousil

Další utkání mají starší žáci na programu již ve středu. V předehrávce 15. kola přivítají v Lidicích Viktorii Vestec. Střetnutí začne v 16:30.

Autor: Jaromír Boháč, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera