U15 | Hostouňští si vyšlápli na divizní Aritmu

Blížící se závěr soutěže si starší žáci ve středu zpestřili přípravným utkáním s Aritmou. Hostouňští se divizního výběru nezalekli a v utkání šli dokonce do vedení zásluhou pěkné kombinace několika hráčů a Fanta dával již do odkryté brány. Konečnou a spravedivou plichtu 1:1 soupeř vystřelil až v samotném závěru utkání. Utkání pro náš web zhodnotil trenér Jaromír Boháč…

Foto: Bohumil Kučera

Jméno a kvalita soupeře nás vyburcovala ke kvalitnímu výkonu a během zápasu jsme si postupně osvojili i nové rozestavení. Přesto, že jsme se během zápasu nevyvarovali individuálních chyb, prakticky vždy jsme je dokázali díky bojovnosti a kolektivnímu výkonu eliminovat. Obrany tentokrát dominovaly nad ofenzivou. Výsledek 1:1 je toho důkazem. Vytvořili jsme si i brankové příležitosti, ale bohužel bez gólového efektu. Dočkali jsme se až po krásné akci Míši, Adama a zakončujícího Jirky - 1:0. Soupeři se podařilo vyrovnat až deset minut před koncem.

Dnes lze konstatovat, že velmi kvalitní utkání bylo dobrou přípravou pro závěrečná soutěžní utkání. Vzhledem k naší marodce a řadě hráčů patřících do ročníku 2008, tak to dnes od nás bylo velmi dobré. Abychom se dále zlepšovali, musíme hrát více takto těžkých zápasů.

Autor: Jaromír Boháč, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera