U15 | HOSTOUŇ/HŘEBEČ - TUCHLOVICE 1:4, TAHLE PROHRA HODNĚ MRZÍ

V 8. kole Okresního přeboru starších žáků přivítal náš sdružený tým starších žáků Hostouň/Hřebeč vedený Jiřím Duškem a Romanem Štýbrem na svém hřišti mužstvo  AFK TUCHLOVICE.

Náš soupeř aktuálně okupuje druhou příčku tabulky a je z hlediska brankového nejproduktivnějším týmem. Respekt byl na místě.

Určitě jsme ale měli šanci na úspěch. Bohužel se nám již ve 3. minutě nepodařilo skórovat z pokutového kopu a tím se dostat "na vlnu". Střela na střed brány byla pro hostujícího brankáře až příliš snadným soustem. Možná tohle byl ten zásadní moment, jenž naši hru bohužel rozkoncentroval a postupně jsme soupeře pustili v během prvního poločasu do dvojbrankového náskoku. Porada o přestávce zafungovala, ale jen chvilkově. Podařilo se srovnat krok, vsítili jsme  kontaktní branku, povedená střela těsně za hranicí vápna se z pravé strany povedla Markovi Hlavsovi. Soupeř si ale prakticky z protiútoku náskok dvou branek  vrátil. Trenéři se snažili tým burcovat, pozornost se obracela k ofenzivě. Soupeř udeřil z rychlého protiútoku, sólový průnik Davida Dittricha zakončený kličkou ukočil brankový účet.

Výsledky 8. kola:

Hostouň/Hřebeč - Tuchlovice 1:4 (0:2)

Libčice/Tursko - Hrdlív/Zlonice 4:1 (2:0)

Lhota - Brandýsek 8:0 (5:0)

Zichovec/Vraný - Smečno 4:0 (1:0)

Rakovník - KROČEHLAVY B 3:2 (3:0)

Unhošť - Stehelčeves 10:0 (3:0)

Tabulku vedou Vínařice, před Tuchlovicemi. Hostouň/Hřebeč je na třetím místě.

V dalším kole se utkáme s Kročehlavským béčkem (sobota 20. 10. 2018 od 10:15, hřiště Kladno - Kročehlavy)